One pixel

Ban Jelačić porazio Bunu

Ban Jelačić - Buna (foto: VGDanas)

Nogometaši vukovinskog Jelačića nastavili su sa uvjerljivim proljetnim izdanjima pred domaćom publikom. U jučer odigranom susretu izabranici trenera Siniše Miokovića uknjižili su tri boda u susretu protiv Bune. Nakon 90. minuta igre bilo je 3:1 za domaći sastav.

Već nakon petnaest minuta igre bilo je 2:0 za domaći sastav nakon što je mrežu gostujućeg vratara Filipa Raka, u dva navrata zatresao Josip Miletić. Bio je to i rezultat s kojim se otišlo na odmor da bi u 69. minuti Zlatko Relota povisio na 3:0. Buna u 75. minuti preko Ivana Raka koji je bio precizan bijele točke dolazi do počasnog zgoditka.

Pobjedom je Jelačić zadržao dobre izglede u borbi za drugu poziciju, koju trenutno drži Turopoljac koji danas gostuje kod Lonje.