One pixel

Buna riješila sve brige oko ostanka

NK Buna (VG danas)

Nogometaši Bune rasterećeno ulaze u posljednja četiri prvenstvena kola. Jučerašnjom pobjedom protiv Dubrave otklonili su sve opasnosti oko možebitnih problema oko ostanka u ligi. U fer i korektnoj utakmici, igrači zadovoljnog trenera Miroslava Lukinića slavili su s 3:1.

Sve je bilo riješeno u prvih 45. minuta u kojima su postignuti i svi zgodici. Najbolji pojedinac u domaćoj momčadi Robert Huđber doveo je Bunu u vodstvo u sedmoj minuti. Pet minuta kasnije zatresla se mreža na suprotnoj strani, jer izjednačenje Dubravi donio je Marko Fulir. U posljednjih sedam minuta prvog dijela u glavnog protagonistu prometnuo se Danijel Škojc koji je s dva pogotka donio mir u domaće redove.

U nastavku susreta gosti su se pokušali vratiti, no domaća obrana bila je na visini zadatka, te su bodovi ostali u Maloj Buni.