One pixel

Anđelko Domitrović presudio Buni

Buna - Mraclin (foto: Vitomir Štuban/CityPortal)

Lijepa atmosfera susjedskog derbija, lokalni rivalitet, gdje su obje momčadi bila posebno “nabrijane” na ovu utakmicu, naročito navijači domaćih pod imenom “Ovo je transparament”, ali i mraclinski drukeri “GPP-ovci” nisu štedjeli grlo.

Mraclin je mogao prema prilikama pobjednika riješiti u prvom poluvremenu kada su kreirali 3-4 zrele šanse bez završnice. U nastavku dvoboja nakon odmora nešto agresivniji igrači Bune imali svoje prilike i prijetili gostujućim vratima, sve to ipak je bilo nedovoljno za nešto više. Sve više je “mirisalo” na terenu kako će utakmica završiti bez pobjednika, ipak minutu prije kraja na jedan gostujući ubačaj u blizinu domaćeg gola vratar Bune loše reagira, ispala mu je lopta iz ruku što odlično prati Anđelko Domitrović zakucavši loptu u mrežu. Slavlje Mraclina moglo je početi, spomenimo gotovo 2,5 godine Buna nije bila poražena na svom travnjaku, tradiciju su prekinuli susjedi.

BUNA – MRACLIN 0:1

MALA BUNA. Igralište Bune. Gledatelja 120.
Sudac: Kokot (Vrbovec). Pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Jantoljak (Vrbovec).

STRIJELAC: 0:1 – A. Domitrović (89).

BUNA: F. Rak, Kostadin, Jušić, Huđber, Škojc, M. Kuzmić (od 51. Šestak), Vujnović, Dumbović, M. Kuzmić, J. Rak (od 31. Mrkonjić), Ruklić.
TRENER: Miroslav Lukinić.

MRACLIN: Dražić, Petravić (od 77. M. Kos), Jakovljević, Kapović, Dolibašić, J. Domitrović, Ćevid, Onić (od 57. Bartolović), Starčević (od 70. J. Cvetnić), A. Domitrović.
TRENER: Vlado Horvat.

Vijest preuzeta s CityPortala: Anđelko Domitrović presudio Buni