One pixel

Buna minimalno poražena od Lonje

NK Buna - NK Lonja (vgdanas)

Nogometaši Bune po drugi puta ove sezone razočarali su vlastite navijače izvedbom na uvjetno rečeno domaćem terenu u Staroj grabi. Nakon gubitka bodova od Vatrogasca, tri boda odnijela je i Lonja koja je slavila s 2:1.

Gosti su bili dominantnija momčad, a do pobjede su stigli zahvaljujući propustima domaćih igrača. I dok se čekao zvižduk suca Meića da pošalje igrače na odmor, na rubu šesnaesterca loptu je rukom zaustavio Vujnović te su gosti dobili slobodan udarac koji je iza domaćeg vratara pospremio Ivoš poveli s 1:0. Mnogi taj pogodak pripisuju na dušu vratara Raka, koji je pogodak primio u svoj kut.

Niti nastavak susreta nije donio neku prelijepu utakmicu. Glavnina dvoboja odvijala se na sredini terena. Bunu je do izjednačenja u 77. minuti doveo Ivan Rak, no samo dvije minute kasnije domaća je obrana zaspala, što je bilo dovoljno Salopeku za drugi gostujući pogodak i tri boda u konačnici.