One pixel

Kadeti NK Bune izborili polufinale kupa

NK Buna - NK Lukavec

Kadeti NK Bune su u jednoj laganoj utakmici došli do uvjerljive pobjede protiv NK Lukavca 12:0. U prvom poluvremenu su Brežani pokazali na kakve sve inovativne načine mogu promašiti gol. Naravno da nije prošlo bez spominjanja Sivonjića koji bi sigurno bio ljubomoran na pojedine poteze. Igrači NK Lukavca su se samo branili, stisnuli pred svojim golom, par puta su ispucali loptu s crte. A onda je krenulo, NK Buna je utrpala 5 komada i zaključili poluvrijeme.

U 2. poluvremenu igrači NK Bune su se sjetili da bi se mogli dodavati, kombinirati pa su još lakše nego u prvom poluvremenu ubacili 7 lopti u mrežu NK Lukavca.

U polufinalu kup natjecanja Grada Velike Gorice, koje je na rasporedu 8. svibnja 2018., igrači NK Bune na svojem terenu očekuju Kurilovec.