One pixel

Poraz na premijeri pred domaćom publikom

NK Buna - NK Vrbovec

Prstići su bili nešto brojniji nego na gostovanju u Zelini, ali nisu uspjeli iskoristiti prednost domaćeg terena. Izgleda da se još nisu dobro upoznali sa svakom rupom na terenu. U goste im je došao NK Vrbovec.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ispitivanju snaga, bili su oprezni i jedni i drugi i na odmor se otišlo s rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme gosti su se opustili i imali su mrvicu više samopouzdanja i još malo više udaraca na gol. Prvo su pogodili prečku, a onda su pogodili i mrežu, udarcem iz daljine. 0:1.

Prstići su poznati po tome da odu u napad pa se zaborave vratiti. To su u jednoj prilici napravili igrači gostiju što je iskoristila Buna i iz jednog hitrog protunapada napadač domaćih je izletio sam pred golmana i plasirao loptu pored njega u mrežu. 1:1. Iako se činilo da bi domaćini mogli i više od toga sve njihove nade gosti su potopili s dva udarca iz daljine za konačan rezultat 1:3.