One pixel

Kadeti se poskliznuli u Zelini

NK Zelina - NK Buna

Lijepo nedjeljno jutro u Svetom Ivanu Zelini, teren dobar za igru, ili ipak nije...Rosna trava i dosta meka zemlja uz aut liniju predstavljali su mali problem za igrače.

Zelina je krenula dosta silovito i odlučno, brzo, konkretno i okomito na gol. Odmah na početku domaćini su stvarali prilike, skliska lopta skoro je pobjegla u mrežu, ali na sreću gostiju ipak nije. Domaćin je bio bolji i konkretniji u prvom dijelu poluvremena, dok je Buna bila nešto konkretnija u drugom. Dosta oštrih startova, ali glavni sudac drži sve pod kontrolom.

Buna dolazi u vodstvo od 0:1 kad je Pukšić pobjegao domaćoj obrani i izašao na golmana Zeline.

Domaći su izjednačili iz slobodnog udarca na 1:1.

U drugom poluvremenu bilo je dosta opasnih i gužvovitih situacija pred golom Bune ali sve to obrana gostiju uspijeva očistiti pa su onda domaći pokušali sa strane i nakon jednog prodora s lijeve strane postižu gol za 2:1.

Gužve pred golom Bune se nastavljaju i jednu takvu priliku domaći koriste za povećanje vodstva na 3:1.

Pred kraj utakmice Patrik iz slobodnjaka smanjuje na 3:2, a gol je izgledao kao repriza prvog gola Zeline.