One pixel

Podjela bodova s Vatrogascem

NK Buna - NK Vatrogasac (Z)

Buna je ugostila Vatrogasac iz Zdenaca Brdovečkih. Vrijeme je bilo lijepo za igru. Prvo poluvrijeme je bilo čvrsto, sudac je podijelio 3 žuta kartona ali često kažnjavajući reakcije na prekršaje umjesto samih prekršaja. Isto tako je pokazao kako nema osjećaj za puštanje prednosti.

Buna je bezuspješno pokušavala postići gol preskačući igri, ali to se nije pokazalo kao uspješna taktika. Vratar gostiju je bio vrlo siguran, hvatao je svaku loptu koja je došla u njegov šesnaesterac i uvijek je bio brži od napadača Bune.

U drugom poluvremenu su gosti počeli prijetiti, ali David je bio dosta siguran pa i rješavajući situacije jedan na jedan. Ipak ni on nije mogao spriječiti pogodak gostiju nakon što je izigrana obrana Bune, a napadač je sam krenuo prema vrataru. 0:1.

Sudac nastavlja sa svojim nesnalaženjem pa ne svira dvije ruke i očite prekršaje.

Buna ipak dolazi do izjednačenja, nakon kornera Marko glavom postiže gol za 1:1.

Nakon tog gola igrač gostiju je ošamario igrača Bune, ali sudac ni tu akciju nije kaznio čak ni žutim kartonom.

Do kraja utakmice Buna je mogla postići pogodak, ali nije bilo dovoljno prisebnosti za to. Lovro glavom gađa prečku, a u zadnjoj minuti utakmice Nikola s pet metara, iz okreta, šalje loptu pokraj stative.